petek, 23. maj 2025

Ustvarjalna sobota s poslikavo obraza

Sobota, 25. marca, je bila na Gočah otroško obarvana. KS Goče je namreč ob zaključku otroškega gledališkega abonmaja, ki je potekal od novembra 2022 do marca 2023, organizirala ustvarjalni popoldan. Otroci, ki so prišli v velikem številu skupaj s ... vipava.si več »

Več iz medija

Likovni extempore

V sklopu 60. obletnice CIRIUS Vipava smo 16. maja organizirali likovni extempore. Udeležilo se ga je okrog štirideset učencev in mentorjev iz petih... vipava.si več »

Prvomajska budnica 2025

 

Na praznik dela, 1. maja, so se prebivalci zgornje Vipavske doline že tradicionalno prebudili ob zvokih prvomajske budnice, ki jo je pričaral Pihalni... vipava.si več »

Salim s Kraškimi kapniki

 

S Kraškimi kapniki - Društvom po možganski kapi s Krasa sem se spoznala leta 2013. Moja sodelavka, fizioterapevtka Klavdija Krušec že 18 let vodi... vipava.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo