četrtek, 6. avgust 2026

»Migranti so postali grešni kozel, kar je seveda absurd in tragedija«

»Nisem svetnica,« se ob koncu pogovora nasmehne Martina Samsa. Res je, tržaško Slovenko, ki je kot medicinska sestra zaposlena v javnem zdravstvenem podjetju Asugi, ne obdaja svetniški sij. Kvečjemu jo ovija cigaretni dim. Toda že prizorišče pogovora priča o nevsakdanjem humanitarnem čutu: klop pred tržaško železniško postajo in pogled na nekaj desetin migrantov, ki igrajo žogo. Preden bi se pogov... primorski dnevnik več »

Več iz medija

V Miljah vse bolj narašča turizem

 

Miljska obala in znamenitosti obmejnega istrskega mesteca so dan za dnem bolj obiskane in zanimive za turiste. O hitrem porastu števila obiskovalcev so včeraj... primorski dnevnik več »

Akademik sredi brazilske diktature

 

Še en celovečerec lanske sezone, ki si ga velja ogledati v sklopu poletnega filmskega sporeda, in sicer jutri ob 21. uri v tržaškem Ljudskem vrtu. Delo Tajni... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo