četrtek, 21. avgust 2025

S Pisanko za Karolino zbirajo sredstva za hudo bolno štiriletno deklico 

Ta teden v organizaciji društva Viljem Julijan poteka dobrodelna praznična akcija Pisanka za Karolino. Zbrati želijo čim več sredstev za razvoj zdravila za hudo bolno štiriletno deklico Karolino, ki trpi za sindromom Cockayne tipa B. Gensko zdravljenje je edina možnost, da deklici rešijo življenje, so sporočili iz društva. Karolina je... e-utrip več »

Več iz medija

Prva zmaga pred vrhuncem sezone

Včeraj se je pred domačimi navijači še zadnjič pred odhodom na Eurobasket predstavila slovenska košarkarska reprezentanca. V Stožicah, ki so bile daleč od... e-utrip več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo