sobota, 20. april 2024

Jasmina Maček 33., Denis Vatovec 39. v Larnaki

Slovenski strelec Denis Vatovec je na letošnji tretji tekmi svetovnega pokala v Larnaki osvojil 39. mesto v olimpijskem trapu. Primorec je zadel 115 od možnih 125 letečih tarč. Edina slovenska predstavnica na Cipru Jasmina Maček je posamično tekmo končala na 33. mestu, potem ko je zadela 105 tarč. sta več »

Več iz medija

Salzburg zmagovalec lige ICEHL

Hokejisti Salzburga so prvaki regionalne lige ICEHL za sezono 2023/24. V odločilni sedmi finalni tekmi so danes v Celovcu premagali KAC s 6:2 (2:0, 2:0, 2:2).... sta več »