torek, 13. maj 2025

Martin Golob: Včasih imamo usta tudi za to, da jih zapremo

Župnik Martin Golob zase pravi, da ni svetnik, ampak samo človek, ki je rad lepo oblečen. Tako kot večina moških obožuje glasne avtomobile in si kdaj pa kdaj ob kozarcu vina rad privošči dober stejk. Če ne bi bil duhovnik, bi bil najverjetneje novinar, saj ga zanimajo zgodbe ljudi. Svojo zgodbo je z nekaj pomoči strnil v knjigi z naslovom Na spletni prižnici, ki je izšla novembra lani, do zdaj pa ... siol več »

Več iz medija

Lepa gesta Jannika Sinnerja

Jannik Sinner je na turnirju v Rimu poleg vrhunske teniške igre pokazal tudi, da je igralec s športnim duhom, potem ko je takoj pristopil k svojemu... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo