torek, 16. september 2025

Kopališče Kodeljevo bo dalo prvega zmagovalca lige AWL

V novoustanovljeni Alpe Waterpolo ligi je na sporedu le še zaključno dejanje, ki bo dalo odgovor na vprašanje, kdo bo njen prvi zmagovalec. Na kopališču Kodeljevo se bodo pomerile štiri najboljše ekipe po rednem delu tekmovanja. Ljubljana Slovan, ki je tudi organizator zaključnega turnirja, bo v petek, ob 18. uri v prvi polfinalni tekmi igrala s Calcit Water Polom, ki je bil četrti, ob 19.30 pa bo... športni portal več »

Več iz medija

Nemci tudi evropski prvaki

Košarkarji Nemčije so drugič v zgodovini postali evropski prvaki. V finalu eurobasketa v Rigi so premagali Turčijo z 88:83. Nemčija je postala peta država, ki... športni portal več »

Poraz Krimovk v ligi prvakinj

Rokometašice Krima OTP Group Mercatorja so v 2. krogu lige prvakinj v Ljubljani izgubile proti Podravki z 22:27 (11:14). Ljubljančanke naslednja preizkušnja v... športni portal več »

Celjani predstavili novo okrepitev

 

Nino Vukasović je iz nogometnega kluba Radomlje prestopil v Celje, so danes potrdili pri štajerskem prvoligašu. Levi bočni branilec je s klubom sklenil pogodbo... športni portal več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo