torek, 28. april 2026

V Oplotnici bi uredili novo gospodarsko območje

Turistična cona v gospodarsko. Na občinski upravi pravijo, da novim investitorjem ne morejo več ponuditi novih zemljišč, zato predlagajo spremembo prostorskih načrtov. Oplotniške svetnike so na zadnji seji seznanili s četrtimi spremembami in dopolnitvami Občinskega prostorskega načrta (OPN). Junija 2020 so občane namreč pozvali, da oddajo pobude za spremembe namenske rabe prostora. Do določenega r... novice.si več »

Več iz medija

VOJNIK Uredili strelski poligon

Vojnik se od prejšnjega tedna ponaša z novim lokostrelskim poligonom. Uredili so ga za poslopjem Tuševega nakupovalnega središča, na njem pa je devet tarč, ki... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo