Kijevska regija je bila ponoči znova tarča napadov ruskih brezpilotnih letal. Ta naj bi zadela srednjo šolo in terjala tri smrtne žrtve, še sedem pa je bilo ranjenih, so danes sporočile ukrajinske oblasti. Droni naj bi v jutranjih urah napadli tudi pristanišče Sevastopol na anektiranem polotoku Krim, kjer po poročanju ruskih oblasti žrtev ni bilo. sta več »
Več iz medija
Virtus v Bologni ustavil Panathinaikos
V nadaljevanju 6. kroga košarkarske evrolige je Virtus v Bologni z 92:75 nadigral atenski Panathinaikos in Grkom preprečil, da se na vrhu razpredelnice... sta več »
Grosupeljčani po zmagi v Sežani spet na vrhu 2. SNL
Nogometaši sežanskega Tabora in Brinja Grosupljega so odigrali derbi 12. kroga 2. slovenske lige. Veselili so se Grosupeljčani, ki so z zmago vsaj začasno spet... sta več »
Milan le s točko proti Pisi
Nogometaši Milana bi kaj lahko izgubili vodstvo po 8. krogu italijanske lige. Izbranci Maxa Allegrija so tokrat gostili doslej zadnjeuvrščeno Piso in igrali le... sta več »
LL Grosist Slovan - Škofja Loka 38:32 (20:18)
Rokometaši LL Grosista Slovana so v 9. krogu lige NLB premagali Škofjo Loko z 38:32 (20:18). sta več »
Jorgić hitro zapušča London
Namiznoteniški igralci po ekipnem evropskem prvenstvu sezono nadaljujejo na turnirju WTT Star Contender v Londonu. V šestnajstini finala je nastopil tudi... sta več »
Trimo Trebnje - Sviš Cugelj okna Ivančna Gorica 31:23...
Rokometaši Trima iz Trebnjega so v 9. krogu lige NLB premagali Sviš Cugelj okna Ivančno Gorico z 31:23 (14:9). sta več »
Po sestri Niki najboljši v kvalifikacijah tudi Domen Prevc
Domen Prevc (137 točk) je bil najboljši v kvalifikacijah za zadnjo tekmo poletne velike nagrade smučarskih skakalcev v nemškem Klingenthalu. Pred tem je bila v... sta več »
Aluminij - Bravo Big Bang 1:3 (1:0)
Nogometaši Aluminija so v 13. krogu Prve lige Telemach izgubil proti Bravu z 1:3 (1:0). sta več »

