torek, 28. april 2026

Bo še možno kmetovanje na Ljubljanskem barju?

Občina Ig je včeraj 6. marca 2023 v sodelovanju s Kmetijsko zadrugo Ig v Dom kulture Ig organizirala okroglo mizo z naslovom:"NATURA 2000 in ali bo še možno kmetovanje na Ljubljanskem barju?"Ministrstvo za naravne vire in prostor je konec februarja podalo v javno obravnavo predlog Uredbe Programa upravljanja območij Natura 2000 v letih od 2023 – 2028. Javna obravnava bo potekala do 25. marca 2023.... kmečki glas več »

Več iz medija

Vse se začne na zemlji

 

Vse se začne na zemlji in se na njej pokaže v svoji resnični obliki. V tej resničnosti danes Slovenija stoji v prostoru, ki je vse bolj zaseden in vse bolj... kmečki glas več »

Koprivni njoki

 

Sestavine: 250 g mladih kopriv, 5 večjih krompirjev, 1 jajce, 250 g moke, sol, poper Koprive kuhamo od 3 do 4 minute v osoljeni vodi. Nato jih odcedimo in... kmečki glas več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo