petek, 23. maj 2025

Skoraj za dvakrat prekoračil hitrost

Policisti PP Sevnica, ki so merili hitrost voznikov na cesti iz smeri Krškega proti Logu, kjer je hitrost s prometnim znakom omejena na 90 km/h, vozniku osebnega avtomobila BMW M4 namerili hitrost 174 km/h. Zoper 27-letnega voznika bodo podali obdolžilni predlog na Okrajno sodišče v Sevnici, poročajo s PU Novo mesto. Zakon o pravilih cestnega prometa za kršitev določa globo v višini 1200 evrov, v... dolenjski list več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... dolenjski list več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... dolenjski list več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... dolenjski list več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo