sreda, 14. maj 2025

Ferci, ovce in še kaj

Nevenka Flajs, fotografinja iz Krmelja, razstavlja v foto galeriji f 2,8. Čeprav sama zase pravi, da so ji ljubši motivi, kjer se pojavljajo ljudje, potopisna razstava Ferci, ovce in še kaj predstavlja divjo naravo severa Evrope. Divji svet, ki ga po večini ne poznamo, je na Ferskih otokih vsakdanjik. Redko poseljeni otoki s svojim vremenom savus več »

Več iz medija

Treking s karakterjem

Bi radi za trenutek pobegnili od vsakdana, zamenjali hrup pisarne za šepet vetra in zamenjali tipkovnico za planinske palice? Potem je čas, da spoznate Hike... savus več »

Na Jamatlonu vse živo

V soboto, 14. junija, se bodo jamatlonke in jamatlonci spustili v Rudnik Trbovlje Hrastnik že dvajsetič. Jubilejni Jamatlon bo nova odlična adrenalinska... savus več »

Deloven konec tedna

Zasavski policisti so imeli v preteklem koncu tedna opravka z bolj kot ne istimi dogodki kot vedno – pijani vozniki, prometne nesreče, tatvine, pomoč... savus več »

»Trbovlje niso naprodaj.«

 

Člani svetniških skupin Socialni demokrati, Slovenska demokratska stranka, Nova Slovenija – Krščanski demokrati, Lista DNK Trbovelj, Levica in samostojni... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo