petek, 2. junij 2023

Ministrica iz meseca v mesec prelaga prenovo strategije pravosodja

Sodni zaostanki v Sloveniji so eden od endemičnih izrastkov počasne birokracije. Edina vlada, ki je na tem področju kaj naredila, je bila Janševa prva vlada, ki je s projektom Lukenda dodobra zarezala v sodne zaostanke. Dve desetletji kasneje je stanje zopet porazno, še posebej v upravnih postopkih. Januarja je pravosodno ministrstvo sporočilo, da pripravlja strategijo nova24 več »

Več iz medija

Spopad robotov v Velenju

 

Vzorčno mesto je v Velenju organiziralo državno prvenstvo z roboti, ki je pritegnilo kar 110 tekmovalcev v starosti od 8 do 25 let. Udeleženci so se potegovali... nova24 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Mladina Ekipa Necenzurirano Insajder Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo