torek, 12. maj 2026

Ambulanta za neopredeljene tudi v Kamniku

Javni zdravstveni zavodi, kjer zaradi pomanjkanja zdravnikov izbira splošnega osebnega zdravnika ni mogoča, so začeli vzpostavljati ambulante za neopredeljene zavarovane osebe. Od 1. februarja ta deluje tudi v Zdravstvenem domu dr. Julija Polca Kamnik. Gre za začasen ukrep, ki naj bi veljal do 31. decembra 2024 z možnostjo podaljšanja. Zavarovana oseba, ki je stara nad modre novice več »

Več iz medija

Folklorni utrinki v Mengšu

Mladinska folklorna skupina Mengeš vabi na folklorni večer Folklorni utrinki, ki bo v soboto, 23. maja, ob 19. uri v Kulturnem domu Mengeš. modre novice več »

Kip je nazaj v Kamniku

Konec aprila se je kip Usnjarja-talca vrnil na svoje mesto. S tem se je zaključilo skoraj tridesetletno obdobje, v katerem je po odtujitvi bronaste skulpture v... modre novice več »

Novi muzejski razstavi v Domžalah

 

V ponedeljek sta se v Domžalah odprli dve razstavi. V Slamnikarskem muzeju Mi ne mlatimo prazne slame; v Menačenkovi domačiji pa je na ogled razstava starega... modre novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo