nedelja, 16. november 2025

A Samo pride?

Objavljamo še drugi del razmišljanja prekaljene jamske punce Barbare Hanžič iz Trbovelj. Barbara prav paše v jamo. Že starši so vedeli, da se bo plazila po njej – zato Barbara. No, takole nadaljuje včerajšnje pisanje … Kupčkamo se. Posamično, pa vendar. In nova, peta kljukica. Zadnja. Dovolj je. Zastopane vse tri krasne. Ja, tudi ta savus več »

Več iz medija

Tako in nič drugače

Mateja Gerečnik in Jelena Justin sta energični prijateljici, ki pod imenom Hike&Chill popeljeta skupine pohodnikov na nepozabne trekinge po vsem svetu. Na... savus več »

Anica Kužnik: Na današnji dan

 

Na današnji dan leta 2002 je v Trbovljah umrla Anica Kužnik, gledališka igralka, ki je v sebi nosila precej tistega, kar ji je v genih zapustila stara mati Ana... savus več »

Na današnji dan: Franc Tržan

 

Franc Tržan je bil izjemen klarinetist, cenjen tudi v tujini, saj je igral v mednarodnem orkestru najboljših svetovnih glasbenikov. Trboveljčan Tržan je bil... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo