sreda, 29. april 2026

Vode dovolj za celo leto

Kmetje v spodnji Vipavski dolini so vrsto let zaman čakali na sanacijo pregrade Vogršček, zdaj pa si lahko končno oddahnejo. Sanacija pregrade je namreč končana, za namakanje je v zadrževalniku trenutno na voljo več kot štiri milijone kubičnih metrov vode. Glede na to, da sta bilo v povprečju v namakalni sezoni porabljena dva milijona kubičnih metrov vode na leto, je torej vode za namakanje že zda... primorski dnevnik več »

Več iz medija

V Kopru našli mrtvega moškega

 

Koprski policisti so včeraj ob 8.09 prejeli obvestilo, da so v zavetišču našli mrtvega moškega. Šlo je za 37-letnika, ki so ga reševalci na kraju oživljali,... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo