sobota, 16. avgust 2025

Državni svetnik Bojan Kekec obiskal Osnovno šolo Stopiče

Državni svetnik Bojan Kekec je v četrtek, 9. februarja 2023, ob slovenskem kulturnem prazniku in 6. obletnici Rastoče knjige, nagovoril učence, učitelje in starše Osnovne šole Stopiče. Kot je poudaril v nagovoru, smo Slovenci eden redkih narodov, ki praznik kulture slavi kot državni praznik. Naša samostojnost je zrasla na krilih kulture. Vse, dokler si nismo moja dolenjska več »

Več iz medija

Brajdiča so našli

 

Policisti so ponoči našli in pridržali 22-letnega Sebastijana Brajdiča iz Novega mesta, ki je osumljen ropa na parkirišču prodajalne na Topliški cesti v Novem... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo