torek, 13. maj 2025

Tokrat brez uspeha na EP

Od petka do nedelje, 3. do 5. februarja, je v Larnaki na Cipru potekalo Evropsko prvenstvo za kadete, mladince in mlajše člane. Pomerilo se je 1137 tekmovalk in tekmovalcev iz 48 evropskih držav. Slovenijo je predstavljalo dvaindvajset reprezentantov, med njimi tudi član KK Trbovlje Uroš Markuljević. Uroš je nastopil v kategoriji mlajših članov nad 84 savus več »

Več iz medija

Razstava ob 60-letnici

V Zagorju ob Savi stoji nova ulična razstava, ki jo je Občina Zagorje ob Savi tokrat na ogled postavila v sodelovanju z Osnovno šolo Ivana Skvarče. Šola namreč... savus več »

Nova zmaga Nole Kauzer

 

V Celju se je v soboto, 10. maja, s slalomsko tekmo začel slovenski pokal za mlajše kategorije. Na startu so bili prijavljeni 103 tekmovalci iz slovenskih... savus več »

Referendum tudi v Zasavju padel

 

V nedeljo, 11. maja, so na Zakonodajnem referendumu o Zakonu o dodatku k pokojnini za izjemne dosežke na področju umetnosti 2025 glasovali tudi Zasavci. Niti v... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo