nedelja, 16. november 2025

Komentar / Upokojenci imajo prav

Čeprav je res, da je shod upokojencev v prestolnici v sredo organizirala SDS in da ga je vodil njen dolgoletni vidni poslanec Pavel Rupar, ki se je moral iz funkcij v stranki umakniti po pravnomočni obsodbi zaradi kraje javnega denarja – stranke nikoli ni motila njegova vulgarnost in grobost -, je dejstvo, da se je shoda udeležilo veliko ljudi, mnogo več, kot jih sicer uspe zbrati SDS, in dejstvo ... mladina več »

Več iz medija

Zadnje pivo

Med 26. januarjem in 28. marcem 2013 sem zaradi težke bolezni ležal v Splošni bolnišnici Jesenice. Ker sem odklonil predlagano terapijo, mi je sestra prinesla... mladina več »

Voranc

 

Malokdo ni slišal za tisto grdo, temno globačo, ki so ji domačini rekli Pekel, za ta nekoristni kraj, kjer je bilo le nekaj stelje in lesa, za globoko korito,... mladina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo