nedelja, 5. oktober 2025

Novi upravljalec parkirišča na območju Arga že podžgal Izolane

Novi upravljalec parkirišča Argolina, mariborsko podjetje Parkauto, je za včeraj napovedal začetek zaračunavanja parkirnine, še prej pa je z novimi ceniki podžgal številne Izolane. Nove table je namreč postavil s takšno naglico, da ni utegnil preveriti, kaj piše na njih. Cene za avtomobile se niso ujemale z narisanim osebnim vozilom, ampak z avtobusom, kar je za avtomobile pomenilo petkrat dražje... primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo