nedelja, 21. junij 2026

Visoke cene ogrevanja

V četrtek, 26. januarja, so na Občini Hrastnik pripravili novinarsko konferenco o dvigu cen daljinskega ogrevanja v Hrastniku. O problematiki so spregovorili župan občine Hrastnik Marko Funkl, pomočnica direktorja CSD Zasavje, enota Hrastnik, Barbara Berglez, direktor Javnega zavoda za kulturo, šport, mladino in turizem Hrastnik Miha Mirt in predsednik Rudarske godba Hrastnik Božo Majcen. Župan savus več »

Več iz medija

Michal Chovanec in Ondrej Klič

Foto reportaža z Rdečih revirjev V Hrastniku je od 28. do 31. maja potekal prvi del festivala Rdeči revirji. V Hrastniku se je odvilo ogromno prireditev, ki... savus več »

Jorgić zmagal s Tajvancem

Na izredno močnem turnirju WTT Star Contender, ki poteka v ljubljanski dvorani Tivoli, je Darko Jorgić v svojem prvem dvoboju s 3:2 (7, -8, -9, 14, 13)... savus več »

Kopalni dan DIH

V četrtek, 4. junija, smo se člani Društva invalidov Hrastnik odpravili na kopalni dan. Tokrat so bile naš cilj Tuheljske Toplice, ki so na Hrvaškem, vendar... savus več »

Pes nad psa

 

Zasavski policisti so imeli pretekli teden precej dela. Obravnavali so šest prometnih nesreč, dvakrat so posredovali zaradi kršenja javnega reda in miru.... savus več »

Puluvičke na jamatlonu

 

Puluvičke na jamatlonu Čez poletje lahko pričakujete ploho objav iz letošnjega Jamatlona. Pred in po jami so bile jamatlonke izredno zgovorne, jamatlonci pa... savus več »

Odprli festival Kamerat

 

Otvoritev šestega festivala delavskega filma Kamerat – »Brez zavedanja lastnih korenin ne more biti zavedanja sedanjosti niti prihodnosti« Filmska umetnost... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo