sreda, 29. april 2026

CELJE KONJICE ŠMARJE Krklec moril pijan, a se je še lahko nadzoroval

Z zaslišanjem izvedencev klinične psihologije in psihiatrije se je v Celju nadaljevalo sojenje za lanski dvakratni umor v Škofiji pri Šmarju, kjer sta pod streli iz pištole omahnila pomočnika sodnega izvršitelja Konjičan Aleksander Klement in Nataša Zadravec Klement. Obtoženi Branko Krklec je po pištoli segel potem, ko se je sprl s pokojnim Klementom, ki je novice.si več »

Več iz medija

VOJNIK Uredili strelski poligon

Vojnik se od prejšnjega tedna ponaša z novim lokostrelskim poligonom. Uredili so ga za poslopjem Tuševega nakupovalnega središča, na njem pa je devet tarč, ki... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo