sobota, 24. maj 2025

Trasa 3a razvojne osi nespremenjena, večja neznanka časovni roki

Nov in celovit načrt gradnje 3a razvojne osi od Ljubljane do Petrine, ki ga je februarja lani predstavilo ministrstvo za infrastrukturo pod vodstvom Jerneja Vrtovca, tudi pod zdajšnjo vlado glede trase ostaja nespremenjen. Večja neznanka je časovnica izvedbe. Za tretji pas na odseku od Smrjen do Gradišča bo potreben nov razpis.preberite več » dolenjski list več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... dolenjski list več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... dolenjski list več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... dolenjski list več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo