četrtek, 23. julij 2026

Začasno parkiranje v Podvinah

Zaradi prenove železniške postaje v Zagorju so zaprli vsa parkirišča, razen del na občinskem parkirišču P+R. Do nadaljnjega ne bo več mogoče parkirati vozil  na širšem območju gradbišča, so sporočili izvajalci del.  Že od začetka del je vladal v okolici železniške postaje parkirni kaos. Občina Zagorje ob Savi je sedaj v sodelovanju s Slovenskimi železnicami, savus več »

Več iz medija

Obeležili mednarodni dan šaha

Zasavski šahisti so 18. julija obeležili mednarodni dan šaha z dvobojem in hitropoteznim turnirjem. Tradicionalni dvoboji ŠK Rudar Trbovlje in ŠK Zagorje ob... savus več »

Poslovil se je Jože Rus

 

Poslovil se je Jože Rus, glasbenik, klarinetist, dirigent in pedagog. Več kot pet desetletij je soustvarjal slovensko glasbeno življenje kot dirigent pihalnih... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo