sreda, 21. januar 2026

Denis Zajc z videospotom svoje uspešnice

Zasavčan Denis Zajc, ki se je letos izkazal  kot pevec in avtor skladbe Neću žalit zbog garavuše na mednarodnem Tamburica festu v Novem Sadu v Srbiji, pripravlja nove glasbene zgodbe. Na festivalu je dobil priznanje za najboljši moški vokal. Denis Zajc nadaljuje svoje glasbeno sodelovanje s hrvaškim glasbenim producentom Josipom Pokupcem. Pri njem je posnel savus več »

Več iz medija

Eva Pirc, inženirka leta 2025

Prejemnica naziva inženirka leta 2025 je dr. Eva Pirc, razvojna inženirka v podjetju Dewesoft. Na slavnostni razglasitvi Inženirka leta 2025 so zbrane v... savus več »

Ustvarjanje z okrasno nitko

Trboveljčanki Marjana Mrak in Helena Dolanc sta se lani preko ZLU udeležili mednarodnega izobraževanja Ustvarjanje z okrasno nitko v Skopju v Makedoniji.... savus več »

Hedvika Kotar o smučanju

 

Hedvika Kotar je skromna Trboveljčanka, ki vse življenje posveča športu. Oče jo je navdušil za smučanje, še danes 77 letna Hedvika tekmuje v svetovnem pokalu... savus več »

Trboveljski Parlament

 

V Trbovljah deluje parlament, pravzaprav Parlament. In to ne tako malo časa. Že 60 let. Na Vodenski cesti so se v parlamentu, kot so dali ime svojemu omizju že... savus več »

Ustvarjam, torej sem!

 

Študijski krožek Ustvarjam, torej sem, ki je potekal v okviru Zasavske ljudske univerze, je udeleženkam ponudil prostor za ustvarjalno raziskovanje, učenje in... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo