petek, 16. januar 2026

Kam gremo s spremembami zakona o delovnih razmerjih

V Sloveniji sta trenutno v obravnavi dva posega v zakon o delovnih razmerjih. Najprej bi delovno zakonodajo z zamudo uskladili z direktivo EU (2019/1152), na osnovi katere bi morale države članice Evropske unije uskladiti svojo zakonodajo do dnevnik več »

Več iz medija

Jasnovidni župani

Župan občine Dravograd je 28. decembra lani v skeču na lokalni prireditvi dejal, da bo občina dobila veliko dodatnega denarja zaradi davka na dobitek v igri na... dnevnik več »

Koncerti v duhu baročne Evrope

 

Filharmonični festival baročne glasbe, ki enajstič poteka v Slovenski filharmoniji in zapolnjuje ponovoletno programsko zatišje, se je zaokrožil okoli treh... dnevnik več »

Izdaja in izdajalci

 

Vsekakor se zdi, da prihaja ali pa je že prišel čas, ko se bomo morali posamezniki zopet izreči o večjih, življenjskih zadevah. In narod kot celota tudi. dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo