četrtek, 13. avgust 2026

Moto avan-tura Azija 2022 – 14

Po Svilni poti Ludvik Pevec z Orleka v Zagorju se je s tremi prijatelji motoristi letos poleti odpravil na pravo motoristično potovanje. Pravo avanturo in turo. Kilometri so jih nesli na dolgo pot, motorji so bili njihovi prijatelji na vsej poti, kjer so se srečali z ljudmi, ki bi zlahka postali novi prijatelji. Pravzaprav so savus več »

Več iz medija

Teden v objemu Dolomitov

Planinsko društvo Dol pri Hrastniku je tudi letos, tako kot že nekaj zadnjih let, del svojih članov popeljalo na tedensko potepanje po italijanskih Dolomitih.... savus več »

Jesenski tečaji na ZLU

Zasavska ljudska univerza tudi letos v okviru projekta Temeljne kompetence Zasavje (TK Zasavje) razpisuje več brezplačnih izobraževalnih programov za odrasle.... savus več »

Novo postajališče na kolesarki

 

Kolesarska steza Primoža Rogliča je bogatejša za novo postajališče za kolesarje. Občina Zagorje ob Savi je ob stezi uredila prostor za kratek postanek in... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo