nedelja, 22. junij 2025

Božično novoletni turistični pl’c

V avli Delavskega doma Trbovlje so se v petek, 16. decembra, na božično-novoletnem Trbouskem turistčnem pl’cu predstavili zasavski ponudniki izdelkov in storitev ter nekatera trboveljska društva in šole. Članice in prostovoljke Turističnega društva Trbovlje, ki so si nadele ljubkovalno ime Trbouske turistke, so ponovno na kup zvabile lepo število obiskovalcev. Stojnica Osnovne šole Tončke Če... savus več »

Več iz medija

Video tedna: Ples bagrov

Na spletnem portalu Savus vsako soboto v rubriki Foto tedna objavljamo zanimive fotografije zasavskih (in drugih) fotografov. Tokrat objavljamo zelo zanimiv... savus več »

Otvoritev festivala Kamerat

 

Prostori nekdanjega rudnika v Hrastniku ponovno gostijo ljubitelje filma. Kamerat 2025 poteka pod sloganom Gradimo skupnost, v kateri ljudje niso le številke.... savus več »

Zagorel kozolec

 

Zasavski policisti so imeli pretekli teden opravka z vlomilci, prometnimi nesrečami, tatovi, posredovali pa so tudi, ko je v Litiji zagorel kozolec. PP... savus več »

Na današnji dan: Ivan Šopar

 

Na današnji dan, 21. junija 1888, se je na Kovku v občini Hrastnik rodil Ivan Šopar, organist in skladatelj ter zborovodja. Največji del življenja je preživel... savus več »

Komedija skupine Mehanika

 

Skupina Mehanika je izdala svoj peti singl, ki nosi naslov Komedija. »Živimo v časih na prelomu zgodovine, spreminja se svetovna ureditev, na pohodu je... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo