ponedeljek, 9. marec 2026

3. december - mednarodni dan invalidov

Prvič je bilo razglašeno praznovanje leta 1992 z resolucijo Generalne skupščine Združenih narodov. Obeleževanje je namenjeno temu, da smo del družbe tudi invalidi, ki se še vedno pogosto soočamo z diskriminacijo, socialno izključenostjo in različnimi ovirami, ki nam otežujejo enakopravno sodelovanje ... vipava.si več »

Več iz medija

Orientacija po ulicah Vipave

 

Tradicionalno se enkrat (do dvakrat) letno v Vipavski dolini zbere okrog 200 orientacijskih tekačev iz vse Slovenije, Furlanije, Hrvaške na tekmi v... vipava.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo