nedelja, 18. maj 2025

Sevnica: Zaradi neprilagojene hitrosti v ograjo in s ceste

Na Operativno komunikacijskem centru so bili v sredo, nekaj pred 9. uro, obveščeni o prometni nesreči na cesti med Orehovim in Bregom na območju policijske postaje Sevnica. Po prvih ugotovitvah je 41-letni voznik osebnega avtomobila zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in trčil v varovalno ograjo.   Lažje poškodovanega voznika so oskrbeli v zdravstvenem moje posavje več »

Več iz medija

Nesreča motorista v Dobovi

Včeraj so bili gasilci Poklicne gasilske enote (PGE) Krško preko Regijskega centra za obveščanje Brežice obveščeni o prometni nesreči motorista in osebnega... moje posavje več »

Kako je glasovalo Posavje?

 

Na današnjem referendumu so volivci zavrnili predlog zakona o dodatku k pokojnini za izjemne umetniške dosežke. Proti zakonu je glasovalo več kot 92,5 % vseh,... moje posavje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo