sobota, 28. marec 2026

V Kamniku so razglasili najboljše gorske tekače sezone 2022

Tekači KGT Papež so bili dobitniki številnih priznanj: Timotej Bečan, naj gorski tekač 2022 in Mojca Koligar, naj gorska tekačica 2022, 11 tekačev od 1.-3. mesta v skupni razvrstitvi Pokala Slovenije, Miran Cvet za 10 in Gašper Bregar za 25 reprezentančnih nastopov, Ivan Urh in KGT Papež, organizator teka k sv. Primožu. V Kamniku je ... Prispevek V Kamniku so razglasili najboljše gorske tekače sez... kamnik.info več »

Več iz medija

Nevarno drevo in semafor

Močan veter, ki se je k sreči umiril, je v jutranjih urah povzročil še nekaj nevšečnosti voznikom, za odpravo nevarnost pa so poskrbeli gasilci. Danes zj kamnik.info več »

Intervju: Joži, Igorjeva mama...

 

Povabila me je k sebi domov. Sedeli sva v prijetno domačni kuhinji, postregla mi je s čajem in domačim jabolčnim zavitkom, iz katerega se je še kadilo.  V kamnik.info več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo