sobota, 25. julij 2026

Zreče: Golob prišel podpreti Kukavico

Predsednik vlade, dr. Robert Golob, je v soboto zvečer v Domu kulture na Stranicah,v občini Zreče, podprl kandidaturo Vladimirja Kukavice in kandidate za občinske svetnike v občini Zreče. Na dogodku sta bila prisotna tudi generalni direktor Gospodarske zbornice Slovenije, Aleš Cantarutti, in Urban Kodrič, državni sekretar na ministrstvu za javno upravo. Vladimir Kukavica je uvodoma novice.si več »

Več iz medija

Breskve, lepe in slastne

 

Monoporcijske sladice so prava paša za oči in brbončice, njihovo pripravo pa mojstrsko obvlada Vera Berlič s Križnega Vrha pri Slovenski Bistrici. Zaposlena je... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo