petek, 24. april 2026

Uspešni na Balkanu

Od petka do nedelje je v Baru v Črni gori potekalo Balkansko prvenstvo za kadete, mladince in mlajše člane, kjer je nastopilo 944 tekmovalk in tekmovalcev iz 10 držav. Slovenijo je na prvenstvu zastopalo pet članov Karate kluba Trbovlje: Lan Vozel, Kenan Isakovič, Denis Šehič ter Marko in Uroš Markuljevič. Najboljši posamezni rezultat je dosegel savus več »

Več iz medija

Podjetno nad izzive v Zasavju

PONI Zasavje gradi temelje za spodbudno začetno podjetniško okolje za vse udeležence Projekt PONI (Podjetno nad izzive) v Zasavski regiji nadaljuje uspešno... savus več »

V KS Tirna se dogaja

Krajevna skupnost Tirna je v letu 2025 potrdila svojo prepoznavnost kot živahna in povezana skupnost, ki skrbi za vse generacije svojih krajanov. Svet KS se je... savus več »

Dan Zemlje

 

Na svetovni dan Zemlje je na OŠ Toneta Okrogarja potekal raznolik in vsebinsko bogat naravoslovni dan, namenjen ozaveščanju o pomenu varovanja okolja in... savus več »

Sprejem Hedvike Kotar

 

Župan Trbovelj Zoran Poznič in podžupanja Vesna Jesih sta v sredo, 22. aprila, sprejela Trboveljčanko Hedviko Kotar, dolgoletno športnico, ki v veteranski... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo