sreda, 21. januar 2026

Večkrat nagrajeni policist iz Trbovelj: Reševal je iz požara, za storilcem skočil v

»Če bi se še enkrat odločal, bi vsakič izbral poklic policista,« pove sedemkrat nagrajeni Trboveljčan Andrej Bračič, kriminalist na PP Litija. Poleg šestih medalj za hrabrost in požrtvovalnost je letos prejel še poseben naziv – postal je “policist leta 2021”. Policija je prepoznala njegova dejanja v zadnjih letih – po tistem, ko je rešil občana zon več »

Več iz medija

Pišem pritožbo, dost mam!

Jaz ne vem, kaj vpliva na tiste cifre, ki naj bi bile število klikov ali ogledov bloga, ki ga pišem. Sumim urednico. ampak ko jo vprašam, mi tako zapleteno... zon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo