ponedeljek, 9. marec 2026

Škoda po požaru na Krasu nezadostna za pomoč iz Solidarnostnega sklada EU

Škoda zaradi požara na Krasu po navedbah vlade ne dosega praga za odobritev pomoči iz Solidarnostnega sklada EU. Končna ocena požara, ki je na Krasu divjal med 17. julijem in 1. avgustom, je namreč ocenjena na 26,88 milijona evrov, prag za odobritev pomoči iz sklada pa za Slovenijo znaša 279,4 milijona evrov, so po seji sporočili z vlade. primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo