petek, 17. april 2026

Jorgič turnir končal v četrtfinalu

Darko Jorgić je moral v četrtfinalu turnirja WTT champions v Macau priznati premoč 25-letnega Fana Džendonga. 24-letni evropski podprvak iz Hrastnika je bil v prvih dveh nizih nemočen proti prvemu igralcu lestvice Mednarodne namiznoteniške zveze. Šestkratni svetovni prvak Fan Džendong je prva niza dobil z 11:5, zadnjega pa je s težavo zaključil z 12:10. Darko savus več »

Več iz medija

Popolna zapora parkirišč

Zaradi dogodka Dewesoft merilna konferenca bodo v nedeljo, 19. aprila, od 18. ure in v ponedeljek, 20. aprila, do vključno 21. ure popolnoma zaprta parkirišča... savus več »

Letno poročilo KS Ravenska vas

Krajevna skupnost Ravenska vas je v letu 2025 ostala dejavna na vseh ključnih področjih svojega delovanja – od organizacije prireditev in delovnih akcij do... savus več »

Športnik leta 2025

 

Zavod za šport Zagorje je v sodelovanju z Občino Zagorje ob Savi  v sredo, 15. aprila 2026, v Kulturnem centru Delavski dom Zagorje organiziral tradicionalno... savus več »

Spomenik bodo prenovili

 

V Trbovljah so po ureditvi parka v središču mesta pri nekdanjem hotelu odprli prostor in ga postavili v povsem drugo vlogo. Z rušenjem paviljonov so omogočili,... savus več »

Ekipa OŠ Trbovlje zmagala

 

V torek, 14. aprila, je Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Trbovlje v Delavskem domu Trbovlje pripravil lokalno preverjanje znanja osnovnošolskih ekip... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo