petek, 20. marec 2026

Povzetek dogajanja na Festivalu za tretje življenjsko obdobje

Za nami je 21. Festival za tretje življenjsko obdobje, ki je potekal v Cankarjevem domu med 27. in 29. septembrom, na katerem je sodelovalo tudi Slovensko društvo Hospic. Priredili smo medgeneracijsko gledališko predstavo Jesen listka Timija, ki je zaradi izjemnega zanimanja dobila dodaten ... ljubljana.si več »

Več iz medija

Marca ozaveščamo o endometriozi

Endometrioza je pogosta, kronična bolezen žensk, za katero zboli vsaka deseta ženska. Pri ženskah je pogostejša od sladkorne bolezni in od raka dojk, vendar... ljubljana.si več »

Odstranili bomo suhe breze

 

Ta teden bomo predvidoma odstranili tri breze na PST med Peruzzijevo ulico in Mihovim štradonom, ki imajo posušene krošnje in so nevarne za mimoidoče. Drevesa... ljubljana.si več »

Skupaj Za lepšo Ljubljano

 

Pomlad prihaja v naše mesto in znova bomo s skupnimi močmi poskrbeli, da bo Ljubljana v pomladnem soncu zasijala čista, urejena in zelena. Na Mestni občini... ljubljana.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo