četrtek, 28. maj 2026

Golob bi v stilu iz nekdanjih časov podržavil zasebna podjetja

Predsednik vlade Robert Golob je danes v DZ predstavil rebalans letošnjega državnega proračuna. Pri tem je presenetil z napovedjo, da je za zagotavljanje oskrbe z energijo možna nacionalizacija katerega od energetskih podjetij. Gre za prakso, značilno za čas trdega komunizma po koncu druge svetovne vojne, ko je država razlastninila lastnike vseh večjih zasebnih podjetij.   moje posavje več »

Več iz medija

Rom napadel mestnega redarja

 

V Novem mestu je danes dopoldne prišlo do napada na mestnega redarja, ki je med opravljanjem nalog ob obravnavi prometnega prekrška utrpel fizični napad in bil... moje posavje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo