petek, 30. maj 2025

Zakaj te dni gledamo “cvetje v jeseni”

Cvetoče češnjevo drevo, zrele hruške, ki se na istem drevesu družijo s svežimi cvetovi ... Da v naravi že dolgo ni več vse tako, kot bi moralo biti, že vemo. Zato prizori, kakršne spremljamo te dni, niso povsem novi, so pa vsekakor nenavadni. primorske več »

Več iz medija

Cankarjeva nagrada Barbari Korun

Cankarjevo nagrado za najboljše izvirno literarno delo minulega leta so sinoči podelili Barbari Korun za pesniško zbirko Vnazaj. V pesniški zbirki spregovori o... primorske več »

Labodi obiskali gasilce

 

Koprski gasilci so pred dnevi debelo pogledali, ko je po asfaltni cesti proti njihovem domu racala labodja družina. Trije gasilci so jo pospremili okoli doma,... primorske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo