nedelja, 17. avgust 2025

Dr. Evgen Bavčar: “Mir je stanje duha”

Pri pomniku miru na Cerju je bilo danes že tradicionalno vseslovensko zborovanje za mir. Slavnostni govornik, dr. Evgen Bavčar, je ob tem poudaril, da je mir vrednota, na katero se premalokrat spomnimo. Prireditev je minila v spominu na letos preminulega pisatelja Borisa Pahorja ter v luči 95. obletnice ustanovitve protifašistične organizacije TIGR. primorske več »

Več iz medija

Umrl je Pippo Baudo

Včeraj je v starosti 89 let umrl Giuseppe “Pippo” Baudo, legendarni italijanski televizijski voditelj. V svoji dolgi karieri je vodil tudi trinajst sanremskih... primorske več »

Dekani ostajajo na vrhu lestvice

 

Drugi krog druge slovenske nogometne lige je postregel s prvim primorskim obračunom. Dekančani so v Novi Gorici zmagali z 2:1 (1:0) in ostajajo na vrhu... primorske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo