sobota, 31. maj 2025

Bevkova Zakojca je praznovala

Nedeljsko jutro, umito in sveže. Osameli oblaki so se še sprehajali po nebu, vendar žareča krogla na vzhodu je napovedovala lep dan. Lokomotiva s prepolnimi vagoni je rezala mrzel zrak po Soški dolini. Bohinjske gore so se že pokrile z belo kapo. Pohodniki smo se, pod okriljem Planinskega društva ... ajdovščina več »

Več iz medija

Slavnik, 29. 5. 2025

Pot na Slavnik, ki se nahaja v Slovenski Istri – Čičariji, smo začeli s parkirišča v vasi Podgorje, po eni izmed več... ajdovščina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo