sobota, 31. maj 2025

Olajšanje tudi za odrasle paciente

Urejanje oddelka za rehabilitacijo odraslih v Stari Gori se je zavleklo za dva meseca, zdaj pa je nared, saj čakajo le še uporabno dovoljenje. Opremljali ga bodo v prihodnjih mesecih, direktor bolnišnice Dimitrij Klančič računa, da bo 25 odraslih lahko v njem še pred koncem leta. Vsi na to komaj čakajo, saj začasni prostori niso najbolj ustrezni. primorske več »

Več iz medija

Slikali so s pogledom na morje

Kot je že običajno, je v Piranu zadnjo soboto v maju čas za mednarodno slikarsko srečanje Pomlad v Piranu, ki ga organizira Likovno društvo Solinar iz Pirana.... primorske več »

Goriško poletje je že tu

V tesni povezavi s poletnim programom Evropske prestolnice kulture GO! 2025 - tudi s sinočnjim odprtjem 20. bienala mladih ustvarjalcev Evrope in Sredozemlja -... primorske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo