četrtek, 22. januar 2026

Črnomelj: Potegnili palice in sekira

V noči iz nedelje na ponedeljek, okoli 2.30 uri, so policistom na številki 113 prijavili vlom v osebni avtomobil v Črnomlju. Policisti so ugotovili, da naj bi do avta prišli trije neznanci, razbili steklo in odnesli dve motorni žagi znamke Stihl 500i. Lastniku so skupaj povzročili za okoli 3000 evrov škode. Med preiskovanjem primera in moja dolenjska več »

Več iz medija

Pomagajmo Jaki. Čas hitro beži.

 

Humanitarno društvo Srčni lev je slovensko dobrodelno/humanitarno društvo s sedežem v Ribnici, ki se ukvarja predvsem s pomočjo ljudem v stiski, trenutno pa je... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo