nedelja, 1. februar 2026

AED tudi na Zgornjih Izlakah

Občina Zagorje ob Savi je pred dnevi namestila 33. avtomatski defibrilator. Postavili so ga na Zgornjih Izlakah. Ob predaji je Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Zagorje, organiziral predavanje o temeljnih postopkih oživljanja in uporabi defibrilatorja, ki so se ga udeležili številni krajani Spodnjih in Zgornjih Izlak. »Tako številčna udeležba na predavanju kaže, da se vse savus več »

Več iz medija

ITS na GESŠ Trbovlje

 

Na Gimnaziji in ekonomski srednji šoli Trbovlje dijaki razvijajo znanje tudi skozi sodobne in vsebinsko bogate oblike pouka. Ena izmed njih je... savus več »

Dve novi obeležji na Dolu

 

Na pokopališču Dol pri Hrstniku na zelenici za raztros pepela sta bili dograjeni dve novi obeležji, namenjeni namestitvi ploščic z napisi podatkov o... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo