petek, 26. april 2024

Real brez težav, v »mariborski« skupini dva remija

Kategorija: Nogomet Wed, 13 Sep 2017 23:06:00 +0200 Ljubljana - Z današnjimi tekmami se je končalo prvo kolo skupinskega dela nogometne lige prvakov. V skupini E, kjer sta se Maribor in Spartak Moskva razšla z 1:1, je Liverpool igral 2:2 s Sevillo. Andaluzijci so povedli v peti minuti po zadetku Wissama Ben Yedderja. Roberto Firmino je v 21. minuti izenačil, Mohamed Salah pa je v 37. minuti Angleže popeljal do vodstva. Firmino bi lahko v 42. minuti še povečal prednost, a je zapravil najstrožjo kazen. Zato pa je v 72. minuti izid poravnal Joaquin Correa. Ronaldo ujel Messija Lionel Messi je včeraj dvakrat zatresel mrežo Juventusa, danes pa je podobno storil Cristiano Ronaldo, ki je dvakrat zadel proti ciprskemu Apoelu. Končni izid - 3:0 - je postavil Sergio Ramos. Drugi obračun v skupini H je bil po kakovosti nasprotnikov precej ... delo več »