petek, 19. april 2024

Koprčani izgubili na Poljskem

Kategorija: Rokomet Sat, 18 Nov 2017 21:44:00 +0100 Opole - Rokometaši Kopra 2013 so v današnji prvi tekmi 3. kroga evropskega pokala EHF v gosteh izgubili proti poljski ekipi Gwardia Opole s 30:25 (17:12). Koprski rokometaši so v Opolah morali priznati premoč domačim rokometašem, navkljub primanjkljaju petih golov pa imajo še vedno možnosti, da se prebijejo v skupinski del drugega najmočnejšega klubskega tekmovanja na stari celini. Povratna tekma bo v soboto, 25. novembra, v koprski Bonifiki.Bili so blizu Vodilna ekipa slovenskega prvenstva je solidno odprla tekmo in bila povsem enakovredna domači zasedbi. Po dvanajstih minutah igre je imela zaostanek gola (5:6), nato pa je Gwardia naredila delni izid 2:0 in ji ušla na tri gole (5:8). Izbranci koprskega trenerja Veselina Vujovića do konca polčasa nikakor niso mogli razviti svoje igre, gostitelji so bili vselej za korak pred njimi. V 21. ... delo več »