petek, 19. april 2024

NHL: Kralji v rezultatski krizi, Kopitar spet podal (VIDEO)

Kategorija: Hokej Fri, 17 Nov 2017 08:49:00 +0100 Los Angeles - Hokejisti moštva Los Angeles Kings so po odličnem začetku sezone lige NHL padli v rezultatsko krizo, sinoči so namreč vpisali že četrti zaporedni poraz. In to ponovno pred domačimi navijači v Staples Centru, tribune je utišal Boston z zmago z 2:1, s katero je vendarle prekinil črno serijo štirih porazov zapovrstjo. O izjemni izenačenosti dvoboja govori tudi razmerje sproženih strelov, ki se je le malenkostno (30:28) nagibalo na stran gostov, ki niso bili niti za trenutek v zaostanku. V 17. minuti je drugič v sezoni zadel komaj 19-letni novinec med elito, branilec Charlie McAvoy, Kralji pa so izid poravnali že v začetku druge tretjine, ko so izkoristili številčno premoč na ploskvi. Med strelce se je četrtič v sezoni vpisal steber obrambe Drew Doughty, podala pa sta novinec v kadru, ... delo več »