petek, 19. april 2024

Triglav pot v prvo ligo končal s petardo proti Dobu (FOTO)

Kategorija: Nogomet Fri, 26 May 2017 19:34:00 +0200 Kranj - Na štadionu Stanka Mlakarja je bilo danes zelo veselo. Nogometaši Triglava so si že dve tekmi pred koncem zagotovili naslov prvaka druge lige in posledično preboj med elitno konkurenco, današnji derbi z drugouvrščenim Dobom pa je bil najboljši možen zaključek sezone. Gostje so v prvem polčasu še držali stik s Triglavom, po golu Luke Majcna z enajstmetrovke pa so se domačini sprostili in prerešetali mrežo Matica Čretnika. Do odmora je zadel še Nejc Križaj, v drugem delu sta tako Majcen kot Križaj vsak še po enkrat našla pot do mreže, Igor Bukara z enajstmetrovke pa je v 57. minuti povišal na velikih 5:0. Rok Kidrič je v 90. minuti dosegel častni zadetek za Dob, ko so kranjski nogometaši čakali le še na zadnji sodnikov žvižg in veliko slavje. Na štadionu ... delo več »