četrtek, 25. april 2024

Evropska liga: Berić izločen, rdeči vragi z zmago potrdili napredovanje (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Wed, 22 Feb 2017 21:32:00 +0100 Ljubljana - Prve tri povratne tekme šestnajstine finala nogometne evropske lige so bile na sporedu že nocoj, za slovenske športne privržence pa je bila najzanimivejša tista v St. Etiennu, v kateri so gostitelji - tudi Robert Berić, ki je igral do 59. minute - skušali izničiti zaostanek iz prvega dvoboja z Manchester Unitedom (0:3). A se jim ni posrečilo, vse dvome o napredovanju je že v 17. minuti razblinil Henrih Mhitarjan, ki je izkoristil čudovito podajo Juana Mate in z edinim zadetkom na tekmi popeljal »rdeče vrage« med 16 najboljših. Armenec je bil v zadnjih šestih dvobojih v vseh tekmovanjih vpleten v pet Manchestrovih golov - tri je zadel, za dva pa podal. Gostje so zadeli iz edinega strela v okvir vrat v prvem polčasu, tudi sicer so bili gostitelji ves dvoboj ... delo več »