petek, 29. marec 2024

EBEL: Olimpiji uhaja tudi zadnji vlak

Kategorija: Hokej Sun, 22 Jan 2017 18:38:00 +0100 Ljubljana - Ljubljanski hokejisti so danes v Tivoliju lovili zadnji vlak za morebitno nadaljevanje sezone v končnici. Že tako majhne možnosti pred začetkom drugega dela, ki se je za zeleno-bele začel brez dodatnih točk in s šestimi manj od vodilnega moštva VSV, so se po uvodnem porazu v Beljaku z 2:8 še precej zmanjšale. Danes so proti Čehom odigrali spodbudno, za kaj več pa zapravili preveč priložnosti v desetih minutah, ko so imeli premoč na ledu. Ljubljanska ekipa, ki je zaradi nenehnih finančnih težav vse bolj oslabljena (danes je bilo v postavi samo 17 igralcev v polju), si je za cilj oziroma željo v drugem delu za začetek zastavila dve zmagi v prvih štirih tekmah. Začetek v Beljaku ni bil spodbuden, danes pa so na domačem terenu v prvi tretjini dobro zdržali ... delo več »