sreda, 24. april 2024

Murić in Vidmar povozila Domžalčane

Kategorija: Košarka Tue, 17 Jan 2017 21:28:00 +0100 Izmir - Domžalski košarkarji so svojem zadnjem gostovanju v ligi prvakov še enajstič izgubili. Tokrat so morali priznati premoč drugouvrščeni ekipi skupini A Banvitu Bandirmi, ki so se ji tri četrtine dobro upirali, ob polčasu so celo vodili, v zadnji četrtini pa aktualni slovenski državni prvaki več kot sedem minut žoge niso spravili skozi obroč nasprotnika. V domači ekipi sta se izkazala tudi slovenska reprezentanta Edo Murić s 15 točkami, eno manj je dosegel Gašper Vidmar, pri Domžalčanih je bil najbolj učinkovit Brandyn Curry s 17 točkami. Varovanci Jakše Vulića niso najbolje začeli tekme proti turški ekipi, ki leta 2017 ni začela najbolj obetavno, saj je v ligi prvakov v prejšnjem krogu morala priznati premoč vodilne ekipe skupine A Monacu (63:65), v domačem prvenstvu pa enajstouvrščenemu Istanbulu BBSK (95:100). Domžalčanom igra v ... delo več »